SEÇİM PEYZAJ
Hazır Rulo Çim'de Kalitenin Adresi

IFLA AVRUPA 2019 TÜRKİYE GENEL KURULU VE KONFERANSI

IFLA Avrupa 2019 Türkiye Genel Kurulu ve Konferansı
“Landscape as a Collective Memory” 

7-10 Kasım 2019 

1. Duyuru

IFLA Avrupa 2019 Genel Kurulu ve Konferansı Odamız tarafından 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında ülkemizde gerçekleştirilecektir.

7-8 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek Konferansın teması, IFLA Avrupa 2018 Genel Kurulunda, Odamızın önerisinin ardından “Landscape as a Collective Memory” olarak kabul edilmiştir. Konferans kapsamında, zaman ve mekân boyutlarında algı, kimlik, kültürel miras, anısal peyzajlar, anıtsal peyzajlar, savaş peyzajları, doğal afetler vb. kollektif hafızanın odaklandığı konular üzerinde dünya çapında ünlü meslektaşlarımız konuşmacı olarak yer alacaklardır.

Konferansın ardından 9-10 Kasım 2018 tarihlerinde, IFLA Avrupa Genel Kurul toplantısı ulusal merkez örgütleri başkanlarının ve delegelerin katılımları ile gerçekleştirilecektir. Toplantıda IFLA Avrupa Yürütme Komitesinin 2019 yılı çalışmaları değerlendirilecek ve gelecek döneme ilişkin hedefler belirlenecektir.

IFLA Avrupa 2019 Türkiye Genel Kurulu ve Konferansını gerçekleştireceğimiz yer, üyelerimize 2. Duyuru ile birlikte iletilecektir.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.